Lampy fabia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Grzeesiek
    Classic
    • 2014
    • 7

    Lampy fabia

    Ta wtyczke do boardneza ladnie sie rozklada. Trzeba odciac trytytke na koncu, potem znalezc taki punkt, gdzie trzeba odhaczyc obudowe i wysunac na bok - w odwrotna strone do miejsca gdzie przychodzi wiazka. Potem to co zostaje rozsuwa sie na dwie czesci. Kazdy pin jest opisany. Jak mamy piny, to tylko je wkladamy i tyle.
    10.01.14 Zamówiona Octavia Combi Beż Cappuccino, 1.4 TSI Ambition + amazing, Teron 17" + dodatki.
  • slonce83
    Classic
    • 2012
    • 7

    #2
    Lampy fabia

    witam , z racji tego iż nie wyświetla mi strony fcp i nie moge nic tam zrobić pytam tutaj. Mianowicie , ojciec lekko wczoraj stuknął swoją fabie i urwały się wszystkie zaczepy jednej lampy reszta lampy ok, stąd moje pytanie: orientuje się ktoś czy można przełożyć środek lampy - odbłyśniki itd do wersji angielskiej lampy i bedzie cacy ??

    Komentarz

    • kapi
      L&K
      • 2009
      • 1174
      • Fabia combi

      #3
      Zamieszczone przez slonce83
      z racji tego iż nie wyświetla mi strony fcp i nie moge nic tam zrobić
      forum działa i ma się dobrze - zapraszam www.fcp.pl

      nie piszesz o jaką lampe chodzi ? przód / tył ?

      piszesz - angielskiej - sądzę że chodzi o przód.

      szukaj zestawów naprawczych - sa takie dedykowane do przednich lamp.>> klik<<
      OII sprzedana


      Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

      Komentarz

      • slonce83
        Classic
        • 2012
        • 7

        #4
        przypuszczam, że działa ale mi na kompie coś wyskakuje o jakims złym kodowaniu strony próbowałem coś pozmieniać i nic , wiem że są zestawy naprawcze ale wolałbym w oryginale stąd moje pytanie było - oczywiście chodzi o lampe przednią

        Komentarz

        • kapi
          L&K
          • 2009
          • 1174
          • Fabia combi

          #5
          lampa jest klejona i samego odbłyśnika tak łatwo nie przełożysz, lepiej kupić jakąś używke.
          i od razu oba szkła ( ze starej lampy i tej zakupionej) przepolerować by były przynajmniej podobne.
          a z anglika bym nie kupował. później specjalne folie na reflektor trzeba kleić, by nie oślepiać innych kierowców.
          OII sprzedana


          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

          Komentarz

          Pracuję...